Karty NFC są łatwe w użyciu i znacząco ułatwiają korzystanie z aplikacji mobilnej Zbynio. NFC oznacza Near Field Communication, a więc Kartę Zbliżeniową. Wystarczy zatem zbliżyć ją do urządzenia czytającego (smartfona), aby połączyć się z nim i wywołać odpowiednią reakcję - bezdotykowo i bezprzewodowo! Tym sposobem uzyskujemy dostęp do informacji i ich wymianę. Ten moduł staje się już tak popularny, że wkrótce będzie częścią każdego smartfona. To oznacza, że zupełnie za darmo będziemy mogli korzystać z jego możliwości, wystarczy, że nabędziemy karty NFC! Karty NFC działajnie szybko, a każda z nich ma unikatowy numer.

Co to oznacza dla użytkowników aplikacji Zbynio?

Każdy pracownik może otrzymać swoją imienna kartę NFC z logo aplikacji Zbynio i swoim unikatowym numerem. Karta po zbliżeniu do smartfona zostaje rozpoznana, a gospodarz przyporządkowywuje ją odpowiedniemu pracownikowi. Jeśli zrobił to już wcześniej, wówczas zbliżenie karty do telefonu automatycznie przeniesie go do zakładki PRACA, gdzie będzie mógł szybko i sprawnie zarejstrować pracę wykonaną przez tą konkretną osobę!

Czy może być jeszcze prościej? Karty są wodoodporne i kurzoodporne. Możesz je nosić w portfelu, kieszeni. Obejrzyj filmik instruktażowy i zobacz jakie to proste!

TERAZ CZAS NA CIEBIE!

Zatem zamów bezpłatną kartę i sprawdź czy działa na Twoim urządzeniu lub zamów karty NFC dla Twoich pracowników.

ZAMÓW

JAK SPRAWDZIĆ, CZY CZYTNIK KART ZBLIŻENIOWYCH (NFC) JEST W TWOIM SMARTFONIE:

 

Instrukcja na smartfony z systemem android. SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI jeśli masz wątpliwości.

 

1Znajdź folder  “Ustawienia” na telefonie

2

W „ Ustawieniach ” kliknij na „SZUKAJ” lub na symbol lupy i wyszukaj hasło „NFC” by sprawdzić czy czytnik jest wmontowany i obsługiwany przez smartfon.

 

3Jeśli Twój smartfon posiada czytnik kart NFC , wyszukiwanie powinno znaleźć ustawienia czytnika. 

Wpisz frazę „NFC” w pasek wyszukania. 

Wynik wyszukiwania wskazuje, że smartfon obsługuje karty zbliżeniowe NFC

 

4Żeby sprawdzić czy czytnik NFC jest włączony i działa, kliknij w odnaleziony wyżej folder. W naszym telefonie było to „NFC i płatności”. Aktywuj czytnik.

5Po aktywacji czytnika, przyłóż przesłaną przez nas kartę zbliżeniową do telefonu. Telefon powinien poinformować że rozpoznał obecność karty. Jeśli w momencie przyłożenia karty jest otwarta nasza aplikacja Zbynio, kartę można od razu przypisać pracownikowi z listy pracowników.


 

TERAZ CZAS NA CIEBIE!

Zatem zamów bezpłatną kartę i sprawdź czy działa na Twoim urządzeniu lub zamów karty NFC dla Twoich pracowników.

ZAMÓW