TWORZYMY ROZWIĄZANIA OSZCZĘDZAJĄCE TWÓJ CZAS.

 Jesteśmy grupą innowatorów, z jednej strony powiązanych z polską ziemią, a z drugiej związanych z najnowszymi technologiami. Połączyliśmy te dwie rzeczy i stworzyliśmy aplikację Zbynio! Chcieliśmy stworzyć aplikację dla każdego rolnika, ogrodnika i sadownika, który zatrudnia w swoim gospodarstwie pracowników. Stworzyć coś, co usprawni pracę w każdych warunkach, przeliczy zbiory, podliczy pracowników, a na koniec wygeneruje raport z całego dnia pracy. Nasz zespół stworzył system, dzięki któremu Ty możesz skupić się na tym co najważniejsze - pielęgnacji swojego gospodarstwa.


 

NASZ ZESPÓŁ

RADOSŁAW KOWALSKI

Pomysłodawca

Wychowałem się w rodzinie sadowników. Na przestrzeni lat pracowałem na rodzinnym gospodarstwie, a także jako detalista, hurtownik i eksporter owoców i warzyw. Problemy branży traktuję bardzo poważnie i chcę je rozwiązywać przy pomocy niedawno rozwiniętych technologii

MAREK SULIGA

Tech lead / programista

Tworzenie oprogramowania to nie tylko pisanie kodu ale przede wszystkim dążenie do wspólnej idei. Jako tech lead i programista z wieloletnim doświadczeniem stoję na straży dobrych praktyk programistycznych, łączę potrzeby biznesowe z technologiami web dostarczając optymalnych rozwiązań i tworząc solidne fundamenty techniczne dla rozwoju cyfrowych produktów.

KATARZYNA SULIGA WASIELEWSKA

UX designer/ marketing

Tworzę rozwiązania dostępne dla wszystkich bez względu na wiek czy umiejętności. Zajmuję się reklamą i wyglądem aplikacji Zbynio oraz strony www.zbynio.com. Słucham o potrzebach naszych klientów i razem z całym zespołem staram się znaleźć najlepsze rozwiązania. Kieruję się zasadą "Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania." (Yoda)